فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه ترگال بیمارستانی / پایین ترین قیمت فروش پارچه ترگال سبز بیمارستانی

پایین ترین قیمت فروش پارچه ترگال سبز بیمارستانی

پارچه ترگال سبز بیمارستانی مشهور به پارچه سبز اتاق عملی را با پایین ترین لیست قیمت فروش در سایت مرجع رسمی عرضه مستقیم بهترین پارچه های بیمارستانی سفارش خرید طاقه ای و عدلی دهید.
پیشرفت در صنعت نساجی و استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته در کارخانجات معتبر نساجی پارچه، سبب گردیده تا هم اکنون شاهد تولید انواع پارچه با کیفیت ها و ویژگی های مناسبی بوده باشیم.
پارچه ترگال یکی از پارچه های تولیدی در صنعت نساجی است که با توجه به داشتن مشخصات و ویژگی های منحصربفرد، جزو پرفروش ترین و مصرفی ترین پارچه ها نیز قرار دارد.

در اینجا ضمن آشنایی بیشتر با انواع پارچه ترگال، مصارف و مشخصات پارچه ترگال مصرفی در تولیدات بیمارستانی را بررسی کرده و در پایان خریدی متفاوت تر از سایر بازارهای کشور را برایتان رقم خواهیم زد.

پارچه ترگال سبز بیمارستانی

پارچه ترگال چه نوعی پارچه است؟

اگر شما به عنوان یک تولید کننده البسه و منسوجات گوناگون، جهت تهیه و تأمین نیاز پارچه ای خود به بازارهای پارچه فروشی مراجعه کرده باشید، حتما نام پارچه ترگال (Tergal) را شنیده اید.
اما شاید اگر تولید کننده ای تازه کار بوده اید، از جزئیات مشخصات و ویژگی های پارچه ترگال تولیدی در کارخانجات نساجی ایران، چیز زیادی را نمی دانید.
شایان ذکر است که پارچه ترگال، پارچه ای به اصطلاح تخت بافت تولیدی از الیاف پلی استر ویسکوز است.
این پارچه دارای تار و پود با نمره نخ معینی بوده و با توجه به نوع بافتی که داشته، در انواع ذیل در بازار خرید و فروش می گردد:

 1. پارچه ترگال ساده
 2. پارچه ترگال کجراه

همانطور که از نام این پارچه ها مشخص است، پارچه ترگال ساده دارای بافتی ساده و مربعی بوده، اما پارچه ترگال کجراه، بافتی کج راه دارد و به همین سبب آن را با نام پارچه کجراه در بازار می شناسند.
پارچه های ترگال را با نام پارچه های می شناسند که در عین ضخیم بودن، از نرمی زیر دست و لطافت خوبی هم برخوردار هستند.
این پارچه ها به سختی تل یا گوله شده و از ثبات رنگی زیاد و تراکم بافت استاندارد و بسیار خوبی بهره مند می باشند.
در بازارهای خرید و فروش پارچه، انواع پارچه ترگال ساده با گرماژ ۲۴۰ گرم و پارچه ترگال کجراه با گرماژ ۲۸۰ گرم عرضه شده اند و هر یک دارای عرض ۱۵۰ سانتی متر نیز بوده اند.
با توجه به خصوصیات و ویژگی هایی که از پارچه های ترگال موجود بوده، این پارچه مصارف گوناگونی را داشته که عبارتند از:

 • تولید روپوش پزشکی برای بیمارستان ها
 • تولید انواع البسه فرم مدارسی
 • تولید انواع لباس کار
 • تولید مانتوهای شیک مجلسی

اما آیا می دانید که در کدام کارخانجات نساجی پارچه در کشور، بهترین کیفیت از انواع پارچه های ترگال تهیه و تکمیل می گردند؟
در بازار فروش پارچه ترگال، کدام برندها خواهان بیشتری داشته و پرفروش ترند؟

پارچه ترگال سبز بیمارستانی

پارچه ترگال در کدام کارخانجات تولید می شود؟

تا بدینجا با خصوصیات و مصارف پارچه های ترگال آشنا شده اید که این موضوع می تواند به کارگاه های تازه تأسیس در زمینه تولید انواع لباس و پوشاک، کمک شایانی را نموده باشد.
اما یکی دیگر از گام هایی که می تواند در انتخاب صحیح از جنس و کیفیت خوب پارچه های ترگال مهم باشد، شناخت کارخانجاتی تأیید شده و معتبر است که انواع پارچه ترگال خوب را تولید و روانه بازارهای فروش می نمایند.
حتما می دانید که امروزه اگر کارخانه تولیدی پارچه توانسته باشد از مواد اولیه مرغوب و درجه یک، ماشین آلات پیشرفته و مدرن و به خصوص کادری مجرب استفاده کند، قطعا کیفیتی ناب و مرغوب از پارچه را تولید و عرضه نموده است.
با توجه به این موضوع، کارگاه های تولیدی لباس و پوشاک هم بیشتر مایل هستند تا پارچه هایی را خرید کنند که در کارخانجاتی معتبر و شناخته شده تولید شده، چرا که از نظر کیفیت بافت و حتی رنگرزی، در سطح بالایی قرار داشته اند.
مرغوبیت پارچه های خریداری شده که در این کارخانجات معتبر تولید می گردد، سبب می گردد تا منسوجات و محصولات تولیدی واحدهای تولیدی نیز مرغوب و باکیفیت تر باشد و این یعنی افزایش قدرت فروش برای کارگاه های تولیدی لباس و پوشاک، که یک مدینه فاضله هست.
به جرئت می توان ادعا کرد که هم اکنون شهر اصفهان، شهر نساجی ایران لقب داشته و کارخانجات گوناگونی در آن مشغول به فعالیت هستند.
پارچه ترگال هم به شکل ویژه و با کیفیت بسیار خوبی در کارخانجات نساجی اصفهان، تهیه و تکمیل شده و پس از رنگرزی و طاقه بندی، به بازار عرضه می گردد.
پارچه ترگال اصفهان در کارخانجات ذیل، محبوب تر از سایر برندها بوده و اغلب واحدهای تولیدی، به دنبال این برندها در بازار می باشند:

 1. کارخانه پارچه ترگال تک
 2. صنایع نساجی فدک
 3. صنایع نساجی مهنام

چرا بازار فروش پارچه ترگال اصفهان زیاد است؟

اما حتما شما هم با خود این سوال را پرسیده اید که چرا اغلب کارگاه های تولید کننده انواع لباس و پوشاک که نیاز به پارچه ترگال دارند، به دنبال خرید برندهای معتبر پارچه ترگال اصفهان هستند.
جدای از اینکه در کارخانجات نساجی پارچه ترگال در اصفهان، از مواد اولیه استاندارد و تجهیزاتی پیشرفته استفاده شده، کارشناسان و متخصصین حوزه نساجی هم بر تولیدات این کارخانه ها نظارت داشته تا کیفیت ویژه تری از پارچه ترگال به بازار عرضه شود.
پارچه ترگال تولید اصفهان، به مراتب کیفیت بالاتری در بازارهای پارچه فروشی داشته و توصیه اغلب فروشندگان پارچه به مشتریان خود، خرید عمده پارچه ترگال اصفهان برای مصارف گوناگون می باشد.
استفاده از مواد اولیه ویژه در تهیه و تکمیل پارچه های ترگال اصفهان، سبب شده تا این پارچه با مشخصات خوب ذیل مورد خرید و فروش قرار بگیرد:

 • پایداری و استحکام زیاد
 • ضخامت خوب
 • عدم تل و گوله شدن
 • ثبات رنگی
 • ضد آبژاول و قابل شست و شو و ضد عفونی شدن با انواع روش های استریل پارچه مانند اتوکلاو آن
 • دارا بودن آهار مناسب (یعنی اینکه پارچه ترگال خوب، مقاومت خیلی زیادی در برابر پارگی دارد)
 • ثبات رنگی بالا
 • قیمت بسیار مناسب در مقابل کیفیت

پارچه ترگال سبز بیمارستانی

پارچه ترگال و استفاده آن در تولیدات بیمارستانی

همانطور که متوجه شدید، پارچه ترگال تولید اصفهان از بهترین کیفیت این پارچه موجود در بازار است.
یکی از صنایعی که از پارچه های ترگال در تولید البسه و منسوجات خود استفاده می کنند، صنایع پزشکی و بهداشتی بوده اند.
پارچه ترگال بیمارستانی، همان پارچه ترگال ساده تخت بافت تولیدی از الیاف پلی استر ویسکوز است که هم اکنون در بازار با طیف رنگی مورد علاقه مراکز درمانی، فروش ویژه تری دارد.

این پارچه عرض یک و نیم متر و گرماژ ۲۴۰ گرمی و حتی ۲۸۰ گرمی داشته و به عنوان پارچه ای قابل شست و شو دارای نوع مصرفی، چند بار مصرف، مورد استفاده کارگاه های تولیدی لباس بیمارستانی قرار می گیرد.
خاصیت ضد آبژاول بودن و نوع رنگرزی راکتیو یا خمی پارچه ترگال بیمارستانی، سبب شده تا این پارچه به راحتی با موادی همچون آبژاول (وایتکس) ضد عفونی گردد و حتی در دستگاه های اتوکلاو نیز، قابلیت استریل را داشته باشند.
عدم جذب مایعات از دیگر ویژگی هایی بوده که در تولید پارچه ترگال بیمارستانی، بکار گرفته شده تا این پارچه به راحتی در تهیه البسه ذیل، مورد استفاده قرار گیرد:

 1. روپوش پزشکان و پرستاران
 2. البسه اتاق عمل (گان مخصوص پزشکان، متخصصین بیهوشی و پرسنل اتاق عمل)
 3. لباس بیماران (غالبا از پارچه ترگال، برای بیمارستان های خصوصی که بودجه بیشتری دارند در تولید لباس بیماران زن و مرد استفاده می شود)

پارچه ترگال سبز بیمارستانی

پارچه ترگال سبز بیمارستانی مخصوص البسه اتاق عمل

در ابتدا باید گفت که از طیف رنگی مختلفی که از انواع پارچه ترگال در بازار موجود بوده، رنگبندی های ذیل، بیشترین استفاده را برای تولیدات بیمارستانی داشته اند:

 • سبز
 • سفید
 • شیری
 • آبی آسمانی و آبی کاربنی و غیره

در این میان پارچه ترگال سفید بیمارستانی، غالبا مناسب دوخت روپوش فرم پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد.
پارچه ترگال آبی آسمانی هم جهت تولید البسه پرسنل، پرستاران و حتی لباس فرم بیماران، قابلیت استفاده را داشته است.
در طرف مقابل پارچه ترگال سبز بیمارستانی وجود داشته که با نام پارچه سبز اتاق عملی در میان بازاریان شهرت دارد و جهت دوخت البسه مخصوص اتاق عمل، کاربرد ویژه ای دارد.
حتما می دانید که رعایت نکات بهداشتی و اهمیت آن خصوصا در اتاق های جراحی، سبب شده تا پارچه های مصرفی در تولید البسه اتاق عمل، یا یکبار مصرف باشند، یا از دسته پارچه های ضد آبژاول تا اینکه بتوان آن ها را شست و ضد عفونی کرد.
در این میان به طور خاص می توان به دوخت انواع گان و شان مخصوص اتاق عمل اشاره داشت.

گان بیمارستانی مخصوص اتاق عمل، مورد استفاده پزشکان و متخصصین بیهوشی قرار می گیرد و شان بیمارستانی، برای افراد یا بیمارانی هست که قرار است مورد عمل جراحی قرار بگیرند.
اما آیا می دانید که با توجه به اهمیت قیمت تمام شده تولیدی برای واحدهای تولیدی البسه بیمارستانی که با بیمارستان ها و مراکز درمانی طرف قرارداد هستند، چگونه می توان پایین ترین قیمت پارچه ترگال بیمارستانی را در بازارهای امروزی خرید کرد؟

پایین ترین قیمت پارچه ترگال بیمارستانی کجا عرضه می گردد؟

خیلی از مشتریان وقتی عبارت پایین ترین قیمت پارچه ترگال بیمارستانی را می شنوند، ابتدا تصور می کنند که مقصود از آن، کیفیت پایین این پارچه بوده است؛ اما باید گفت کاملا اشتباه می کنند!
اگر چه با توجه به وجود عرضه کنندگان ناشناخته در بازار پارچه فروشی خصوصا پارچه های بیمارستانی، کیفیت های گوناگونی از پارچه ترگال بیمارستانی وجود داشته، اما هستند مراکز فروشی که هم کیفیت و هم قیمت خوب ارائه می دهند.

در حقیقت این موضوع روشن است که آن دسته از مراکز فروشی که ضمن ارائه پایین ترین قیمت پارچه ترگال بیمارستانی، کیفیت خوبی از این پارچه را در بازارهای رقابتی عرضه می کنند، از نرخ فروش بیشتری برخوردار هستند و در این بازار نامنصفانه، برد از آن آنهاست
.
البته قبل از آنکه خریداران جهت خرید پارچه ترگال بیمارستانی به بازارهای حقیقی یا فروش اینترنتی مراجعه کنند، باید بدانند که لیست قیمت پارچه ترگال بیمارستانی، بر اساس فاکتورهای ذیل، تغییراتی هم دارد:

 1. گرماژ یا وزن پارچه ترگال بیمارستانی: گرماژ ۲۴۰ گرمی پارچه ترگال بیمارستانی نسبت به گرماژ ۲۸۰ گرمی این پارچه، قیمت ارزان تری دارد.
 2. رنگ پارچه ترگال بیمارستانی: به طور کلی طیف رنگی سیر و تیره تر، قیمت بیشتری داشته اند. البته برخی از رنگبندی ها که میزان تقاضای بیشتری داشته نیز در نمایندگی های فروش، قیمت بالاتری دارند.
 3. کیفیت پارچه ترگال بیمارستانی: با توجه به وجود دو کیفیت درجه یک و دو از انواع پارچه ترگال در بازار، نوع درجه یک این پارچه قیمت بیشتری را دارا بوده هست.

به طور کلی باید گفت که بی شک کمترین قیمت پارچه ترگال بیمارستانی تنها در نمایندگی های فروشی عرضه می شود که امکان خرید مستقیم از درب کارخانجات معتبر را برای مشتریان خود فراهم آورده اند.
لذا تنها در این صورت است که خریداران می توانند خرید پارچه ترگال بیمارستانی را با قیمت متناسب با کیفیت تجربه کرده باشند.

پارچه ترگال سبز بیمارستانی

سایت فروش مستقیم پارچه های ترگال بیمارستانی کیفیت خوب

هنگامی که حرف از خرید مستقیم پارچه به میان می آید، ذهن اغلب مخاطبین به سمت نمایندگی های فروش اینترنتی پارچه می رود.
بله درست است که شما هم همین فکر را کنید، چرا که در دنیای الکترونیکی امروزه، مگر می شود از ظرفیت های ایجاد شده در فضای مجازی غافل شد و تجارت اینترنتی پارچه های بیمارستانی را نادیده گرفت.
اگر به دنبال خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی هستید، بهتر است از سایت هایی خرید کنید که خود را به عنوان نمایندگی های فروش مستقیمی معرفی کرده که دارای ۳ ویژگی ذیل هستند:

 1. دسترسی مستقیم و بدون واسطه به کارخانجات بزرگ و معتبر تولید کننده پارچه ترگال بیمارستانی دارند.
 2. مشاوره های لازم قبل از خرید را به مشتریان خود در راستای انتخاب درست، می دهند.
 3. نمونه های عدلی واقعی پارچه را برای مشتریان ارسال می کنند.

خوشبختانه گروه بازرگانی پارچه بیمارستانی پارادا، مفتخر است که با دارا بودن شرایط ویژه فوق، مشتریانی از سراسر کشور داشته که اکثریت آنان از کیفیت خرید خود از این مجموعه راضی بوده و مشتری ثابت آن بوده اند.
هدف نمایندگی فزوش مستقیم پارچه های ترگال بیمارستانی کیفیت خوب، ارائه قیمت درب کارخانه از این پارچه ها بوده تا خریداران در درجه اول خریدی اقتصادی تر را تجربه کنند.

به دنبال هدف اول، این مجموعه در تلاش است تا تمامی مشتریان ثابت خود را تبدیل به مشتریانی با ایمان کرده باشد که علاوه بر اینکه خود خرید می کنند، با خودشان مشتری هم می آورند.
به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

مرکز خرید پارچه ترگال بیمارستانی روپوش پزشکی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی مخصوص تهیه انواع روپوش پرشکی و پرستاری با کالیته رنگبندی سفید، …

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟