فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه ترگال بیمارستانی / ارزان ترین قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی | بزرگترین مرکز فروش پارچه بیمارستانی

ارزان ترین قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی | بزرگترین مرکز فروش پارچه بیمارستانی

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی در بزرگترین مرکز فروش پارچه های بیمارستانی، در کالیته رنگی سبز، آبی کاربنی، سفید و …، ارزان ترین قیمتی است که متقاضیان خرید می توانند سفارش عمده دهند.
امروزه تقریبا در تمامی ایام سال، ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها، به انواع البسه و منسوجات بیمارستانی که دارای کارگاه های تولیدی خاصی هستند، احتیاج داشته اند.
به همین سبب است که می توان بازار خرید و فروش پارچه های مصرفی در تولیدات بیمارستانی را، بازار داغ و پر هیجانی توصیف کرد.
بازاری که ممکن است با وجود واسطه ها و دلالان اقتصادی گوناگون، تبدیل به بازار ناامنی شده باشد که در آن مشتریان و متقاضیان خرید، نگرانی جدی بابت خرید یک پارچه بیمارستانی مرغوب و با قیمت ارزان دارند.
پارچه های بیمارستانی جهت تولیدات ذیل مورد استفاده کارگاه ها و واحدهای تولیدی قرار می گیرند:

 • تولید انواع البسه فرم بیماران خردسال و بزرگسال
 • تهیه انواع روپوش فرم پزشکان و پرستاران
 • تهیه البسه جراحان و اتاق عمل
 • تهیه رو تختی، رو بالشی، زیر انداز بهداشتی و …
 • گان و شان بیمارستانی
 • انواع دمپایی ها و روکش کفش یکبار مصرف

با توجه به مسائل بهداشتی و جلوگیری از ورود آلودگی ها و عفونت های گوناگون به مراکز بهداشتی و درمانی؛ فرآیند تولیدی پارچه های بیمارستانی خاص و ویژه تر بوده و این پارچه ها به شکل استریل و با مواد اولیه کاملا بهداشتی به مرحله تولید و عرضه می رسند.
مرغوبیت پارچه های بیمارستانی، رابطه مستقیمی با مرغوبیت منسوجات و البسه تولیدی از آنها داشته و کارگاه های تولیدی این منسوجات همواره به دنبال آن هستند که با خرید پارچه های بیمارستانی درجه یک، قدرت فروش خود را افزایش بدهند.
آیا می دانید که چطور امکان پذیر است تا بالاترین و برترین کیفیت پارچه ترگال بیمارستانی به عنوان مصرفی ترین پارچه در تولیدات بیمارستانی را سفارش خرید عمده و در حجم های بالا داد؟
آیا کارخانجات بزرگ تولید کننده بهترین کیفیت پارچه های ترگال بیمارستانی را در کشور می شناسید؟
کدام نمایندگی های فروش پارچه بیمارستانی، توانسته خرید از درب این کارخانجات بزرگ و معتبر را برای مشتریان امکان پذیر نمایند؟
در ادامه راز خرید بهترین و ارزان ترین قیمت پارچه ترگال بیمارستانی درجه یک و مرغوب را به شما می گوییم و قطعا شما اولین نفری هستید که این راز را می داند.
کافیست تا انتهای این مطلب ما را همراهی کرده و در آخر از کیفیت و قیمت خرید خود راضی باشید.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

پارچه ترگال و مصارف آن در صنعت پوشاک

امروزه پارچه های زیادی در کارخانجات نساجی کشورمان تولید و پس از ریسندگی و بافندگی، رنگرزی، طاقه بندی و …، روانه بازارهای فروش می گردند و هر یک در تولید انواع لباس و پوشاک مورد استفاده قرار می گیرند.
بدون شک یکی از مصرفی ترین پارچه ها در صنعت لباس و پوشاک در حوزه های گوناگون، پارچه ترگال است که به طور خاص و ویژه و در حجم های بالا در کارخانجات نساجی اصفهان تولید می گردد.
پارچه ترگال از دسته پارچه های تخت بافت است که از الیاف پلی استر ویسکوز تولید شده و پس از مرحله ریسندگی و بافندگی، به سالن های رنگرزی روانه می گردد.
اغلب کارخانجات نساجی پارچه، پس از این مرحله ریسندگی و بافندگی، پارچه های تکمیل شده را برای رنگرزی به کارخانجات رنگرزی ارسال کرده و پس از تحویل پارچه های رنگ شده، آن ها را مورد طاقه پیچی قرار می دهند تا آماده ارسال به بازارهای فروش گردند.
پارچه ترگال در دو آلبوم ذیل با عرض ۱۵۰ سانتی متر اما گرماژ متفاوت عرضه می گردد که عبارتست از:

 1. پارچه ترگال ساده با گرماژ ۲۴۰ گرم
 2. پارچه ترگال کجراه با گرماژ ۲۸۰ گرم

در این میان با توجه به اینکه پارچه ترگال کجراه دارای وزن بیشتری هست، طبیعتا از دوام و استحکام بیشتری برخوردار بوده و برخی از کارخانجات تولیدی با بکارگیری الیاف طبیعی پنبه همراه با الیاف مصنوعی پلی استر ویسکوز، سعی در بالاتر بردن کیفیت این پارچه داشته اند.
پارچه ترگال کجراه به پارچه لباس کاری مشهور بوده و امروزه توسط کارگاه های مختلف در تولید انواع لباس کاری، مورد استفاده قرار می گیرد.
پارچه ترگال ساده هم می تواند در تهیه روپوش مدارس، انواع مانتو و لباس رسمی و اداری، البسه کارکنان فروشگاه ها و غیره، کاربرد فوق العاده مهمی را دارا باشد.
به طور کلی یکی از بزرگترین مصرف کنندگان پارچه های ترگال، کارگاه ها و تولید کنندگان البسه و منسوجات بیمارستانی هستند.
با توجه به اینکه پارچه های بیمارستانی باید مشخصات ویژه تری نسبت به سایر پارچه ها داشته باشند، امروزه کارخانجات نساجی پارچه ترگال بیمارستانی، این پارچه را به طور استریل و خاص، با رنگرزی خمی شکل تولید و به عرضه می رسانند.

رنگرزی در اصطلاح خمی یا راکتیو پارچه ترگال بیمارستانی، یعنی اینکه این پارچه دارای ثبات در رنگ فوق العاده ای است و به هیچ وجه به زودی کیفیت رنگ خود را از دست نمی دهد.
در ادامه کمی بیشتر با انواع پارچه ترگال بیمارستانی و مصارف آن آشنا خواهید شد.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

آشنایی با بهترین کیفیت پارچه ترگال بیمارستانی

همانطور که متوجه شدید امروزه پارچه ترگال می تواند از بیشترین استفاده در مصارف بیمارستانی برخوردار باشد، اگر و تنها اگر با کیفیت خاص و مرغوبی هم تولید گردد.
کارگاه های تولیدی البسه و منسوجات بیمارستانی می دانند که اگر نتوانند کیفیت خوب و مرغوب پارچه ترگال بیمارستانی یا هر پارچه ی دیگری را خریداری کنند؛ کیفیت محصولات تولیدی آنها پایین تر آمده و ممکن است که با کاهش قدرت خرید مواجه شوند.
متأسفانه بسیاری از تولیدی های تازه تأسیس، به دلیل عدم شناخت کیفیت خوب پارچه های بیمارستانی، با کاهش قدرت خرید و خسارات مالی سنگینی مواجه شده و دیگر نتوانسته به عرصه صنعت و تولید بازگردند.
به همین سبب است که همواره به مشتریان خرید پارچه بیمارستانی به خصوص پارچه ترگال بیمارستانی توصیه می گردد تا قبل از خرید، آگاهی خود پیرامون کیفیت، قیمت، کارخانجات معتبر تولیدی، نمایندگی های معتبر و اصلی فروش و … را افزایش داده و پس از اطمینان از تمامی این موارد، سفارش خرید خود را ثبت نمایند.
باید گفت که یک پارچه ترگال بیمارستانی مرغوب، دارای مشخصات منحصربفردی بوده که اصلی ترین آنها عبارتست از:

 1. عدم تل و گوله شدن
 2. دارا بودن آهار مناسب و مقاومت بالا در برابر پارگی
 3. ثبات در رنگ و کیفیت بافت و تولید شده به شکل آبژاول
 4. کالیته رنگی متنوع
 5. طاقه بندی خوب پارچه
 6. استحکام و پایداری عالی
 7. ثبات کششی و سایشی خوب
 8. قیمت مناسب

تمامی این موارد از مهم ترین شاخصه ها یا فاکتورها در خرید یک پارچه ترگال بیمارستانی مرغوب به شمار می آیند که قبل از خرید مورد توجه تمامی کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی قرار داشته است.
از مصارف مهم پارچه ترگال بیمارستانی می توان به این موارد متذکر شد:

 • تهیه روپوش فرم پرستاران و پزشکان
 • البسه بیماران به خصوص در بیمارستان های خصوصی که میزان بودجه بالاتری دارند
 • تهیه انواع ملحفه بیمارستانی
 • البسه فرم اتاق عمل و مخصوص جراحان

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

کالیته رنگی پرفروش پارچه ترگال بیمارستانی

حتما می دانید که از جمله فاکتورهایی که می تواند در قیمت پارچه ترگال بیمارستانی نقش فزاینده ای را دارا باشد، رنگ این پارچه است که به همراه گرماژ و عرض پارچه، اهمیت جدی دارد.
پارچه ترگال بیمارستانی درجه یک و مرغوب، نرخ فروش عالی دارد، اما برخی از رنگبندی ها در کالیته رنگی این پارچه، از میزان تقاضای بیشتری برخوردار بوده اند.
در کالیته رنگی پارچه ترگال بیمارستانی، طیف رنگی ذیل جزو پرفروش ترین ها می باشند:

 • سبز
 • سفید
 • آبی روشن و کاربنی

پارچه ترگال بیمارستانی سفید به پارچه روپوش پزشکی مشهور بوده و با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژهای ۲۴۰ یا ۲۶۰ گرمی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
این پارچه به هیچ وجه مایعات را جذب نمی کند و به همین سبب مناسب ترین گزینه برای این حوزه بوده است.
پارچه ترگال بیمارستانی با رنگ آبی هم می تواند جهت روپوش فرم پرستاران در بخش های گوناگون بیمارستان از جمله اورژانس، مراقبت های ویژه و … استفاده خوبی داشته باشد.
پارچه ترگال سبز بیمارستانی که غالبا از جنس کجراه بوده و به شکل آبژاول تولید می گردد، به پارچه سبز اتاق عملی مشهور است و می تواند جهت تولید البسه جراحان استفاده گردد.
ارسال کالیته رنگی پارچه ترگال بیمارستانی توسط نمایندگی های شرکت ها و کارخانجات تولیدی، به شکل رایگان همراه با نمونه های عدلی واقعی، برای مشتریان صورت می گیرد.
در درجه اول شناخت کارخانجات معتبر تولیدی پارچه ترگال بیمارستانی و پس از آن شناخت نمایندگی ها و مراکز فروشی که به شکل مستقیم با این کارخانجات در ارتباطند، می تواند از کلیدی ترین نکات در خرید تضمین شده این پارچه به شمار بیاید.

کارخانجات معتبر تولیدی پارچه ترگال بیمارستانی در اصفهان

همانطور که متوجه شدید، اصفهان یکی از رکورد دارترین شهرها در نساجی پارچه به خصوص پارچه ترگال بیمارستانی به شمار می آید که توانسته کیفیت مرغوب و درجه یکی از این پارچه را تولید و روانه بازارهای فروش نموده باشد.
در این کارخانجات نساجی پارچه ترگال، از مرغوبتربن مواد اولیه توسط کادری مجرب استفاده شده و شاهد کیفیت بالای پارچه ترگال بیمارستانی هستیم.
این کارخانجات می توانند بدون هیچ واسطه ای با بزرگترین نمایندگی های فروش مستقیم پارچه بیمارستانی در ایران، ارتباط خوبی برقرار کرده و خریدی اقتصادی تر و آسان تر را برای مشتریان خود رقم بزنند.
پس در حقیقت این مهم است که شما متقاضیان خرید پارچه ترگال بیمارستانی بتوانید قبل از خرید، بزرگترین کارخانجات تولید کننده این پارچه را شناخته و به طور مستقیم از درب این کارخانجات، خرید خود را به انجام برسانید.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

ارزان ترین قیمت پارچه ترگال بیمارستانی کجا عرضه می شود؟

همیشه قیمت ارزان پارچه بیمارستانی، در صدر خواسته های مشتریان و خریداران بوده است، اما قطع به یقین درصد بالایی از خریداران به دنبال این موضوع هستند که قیمت ارزان این پارچه را با کیفیت خوب خرید کنند.
در بازارهای رقابتی پارچه بیمارستانی هم همین موضوع صدق می کند و در واقع این بازارها هر تولید کننده ای که توانسته باشد دو موضوع قیمت و کیفیت پارچه را متناسب با هم ارائه دهد، نرخ فروش بالاتری را تجربه خواهد کرد.
در واقع مقصود از گفتن عبارت ارزان ترین قیمت پارچه ترگال بیمارستانی یعنی اینکه پارچه ترگال بیمارستانی با قیمت متناسب با کیفیت عرضه شده باشد.
قیمت پارچه ترگال بیمارستانی می تواند به فاکتورهایی مانند رنگ پارچه، کیفیت پارچه، گرماژ پارچه و راکتیو بودن یا نبودن آن بستگی داشته باشد، اما همواره مشتریان ارزان ترین قیمت این پارچه را با بالاترین کیفیت می خواهند.
حتما شنیده اید که اگر پارچه وارد بازارهای فروش گردد، در واقع پارچه دست می گردد و ممکن است از کیفیت آن کاسته شده باشد.
بنظر می رسد که یکی از مهم ترین راهکارهایی که می تواند شما مشتریان را به سمت خرید واقعی و ارزان تر هدایت کند، پیدا کردن نمایندگی های فروشی هست که با این کارخانجات تولیدی ارتباط داشته و امکان خرید پارچه ترگال بیمارستانی را مستقیما از درب این کارخانجات، فراهم می آورند.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

فروش عمده بهترین پارچه ترگال بیمارستانی

تقریبا تمامی کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی به دنبال مراکز فروش عمده پارچه بیمارستانی هستند.
چرا که می دانند با خرید عمده و در حجم بالای این پارچه ها، می توانند از سود بیشتری برخوردار شده و در واقع تولیدات با قیمت تمام شده تولیدی کمتری را داشته باشند.
خوشبختانه برای این مجموعه زنجیره ای فروشگاهی پارچه های بیمارستانی، این موضوع آنقدر مهم بوده که امکان خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی برای مشتریان سهل شده است.
یعنی هر مشتری خرید بهترین پارچه ترگال بیمارستانی، می تواند در هر کجای ایران که هست، بدون نیاز به پرداخت هزینه های رفت و آمد و اتلاف وقت اضافی، سفارش خرید خود را از طریق این مجموعه صورت داده و محصولات خود را مستقیما از درب معتبرترین کارخانه تولیدی پارچه بیمارستانی، تحویل بگیرد.
با فروش عمده پارچه ترگال بیمارستانی، قطعا ارزان ترین قیمت پارچه ترگال بیمارستانی با کالیته رنگی متنوع به دست تمامی مشتریان در سراسر کشور خواهد رسید.
اگر شما هم می خواهید در کمترین زمان ممکن، بهترین کیفیت و قیمت پارچه ترگال بیمارستانی را سفارش خرید عمده دهید، کافیست در کمترین زمان ممکن سفارش اینترنتی خود را ثبت کرده و منتظر بمانید تا محصول یا پارچه مورد نظر خود را به آسانی تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی انواع پارچه بیمارستانی آن هم از طریق این مجموعه، مساوی است با خرید مستقیم از درب بزرگترین کارخانجات تولید کننده پارچه بیمارستانی، بی واسطه و با کمترین قیمت ممکن!
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

مرکز خرید پارچه ترگال بیمارستانی روپوش پزشکی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی مخصوص تهیه انواع روپوش پرشکی و پرستاری با کالیته رنگبندی سفید، …

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟